Младата ѕвезда ги отфрла критиките за своите вулгарни и разголени настапи пред јавноста.

- За мене голотијата не е нешто околу што се потресувам. Не ја гледам на ист начин како вие. Подобро да сум гола пред сите отколку да плачам, бидејќи не сакам да покажувам знаци на слабост - вели таа.

Датум на објава: среда, 30 октомври 2013 во 17:03
www.kanal5.com.mk
Обновено во: 09:25

коментари

остави коментар