- Оттука произлегува дека сторителите на делото и изворот на информациите за заштитениот сведок се безмалку невини во однос на новинарот кој го објавил идентитетот, се наведува во соопштението од МАН.

Датум на објава: понеделник, 21 октомври 2013 во 14:26
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар