Девојката, инаку спортистка и модел, полудела кога Бен во студентскиот дом и рекол дека сака да ја прекинат врската и со рака го удрил во нос.

Повредениот Бен не се вознемирил околу повредата и користијќи Snapchat го фотографирал својата состојба и ја проследил фотографијата до пријателите.

„Кејти доаѓа со скршен нос“ – напишал под фотографијата на која се уште бил крвав, а потоа уште една на кое го исчистил лицето, а на која јасно се гледа скршениот нос.

Ben Kennel - undefined

Нападот, кој се случил на 1 март во домот, го пријавил.

Полициајта рекла дека Махони го удрила откако тој спомнал прекин на врската. Се обидел да ја блокира раката но не успеал, а после ударот истрчал во студентската соба кај пријателот и побарал помош. Потоа отишол во болница каде му била санирана повредата.

Убавицата – ѕвер која го удрила, обвинета е за напад од трет степен и е задржана со кауција од 1.500 долари.

Датум на објава: среда, 14 март 2018 во 11:33
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар