„Многу сум возбудена што ќе родам син бидејќи мислам дека на светот му требаат повеќе добри мажи“ – објаснила Лонгорија која од 2016 година е во брак со Хозе Бастон (50), сопственикот на Телевисе, најголемата медиумска компанија во Латинска Америка.

Актерката е во седмиот месец од бременоста и изјавила дека има намера да работи се до породувањето.

„Се чувствувам силно во оваа состојба. Животот кој го делам со синот е одличен. Кога режирам, тој е со мене. Ме прави многу среќна и мојот маж ми се воодушевува што ќе работам до последните денови на бременоста“ – раскажала Лонгорија која досега ја снимаше романтичната комедија „Overboard”.

 

Which one is the father? 🤔 Love you ladies!!

A post shared by Eva Longoria Baston (@evalongoria) on

Датум на објава: среда, 14 март 2018 во 11:24
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар