Лејси Кер Самер е најпровокативната музичка ѕвезда на светот.

Вака изгледа  еден  нејзин „обичен“ стајлинг.


Сексапилната Лејси има импозантни облини кои според медиумите не се природни. Лејси на радост на  милионските фанови во секоја прилика ги истакнува  и открива своите облини .

Кај неа нема одмерен стајлинг, туку во секоја прилика гледа да е што по провокативна. 

Датум на објава: среда, 14 март 2018 во 09:59
www.kanal5.com.mk
Обновено во: 10:05

коментари

остави коментар