Импозантните  облини на познатата раперка кога ќе се покријат со облека посебно доаѓаат до израз. Иги најчесто може да се види во тесни хеленки или фустани со длабоки отвори, кој повеќе откриваат отколку што покриваат. Во таков еден фустан Иги блесна и на доделувањето на музичките награди во Ингелвуд. 

Атрактивната Азалеа инаку заедно со Ким Кардашијан, Амбер Роуз и  Блек Чајна е секогаш присутна на листата на јавни личности со раскошни облини. 

Датум на објава: вторник, 13 март 2018 во 09:49
www.kanal5.com.mk
Обновено во: 10:23

коментари

остави коментар