Популарната старлета се подготвува за естетска операција на задникот, кој треба да биде многу помал отколку сега.

Анонимен извор близок на Ким за таблоидите откри дека  популарната кардашијанка  планира да го намали задникот, поради кој доби светска слава.
-Се започна минатата година, кога папараците ја фатија  Ким на одмор во Мексико и го сликаа нејзиниот задник со целулит во танга.

Ким е во состојба со часови да стои пред огледало и да си го гледа задникот. Полудува ако не носи мидер, а фановите често поради него ја критикуваат на социјалните мрежи, дека во фотошоп ги средува сликите. Затоа испланира операција со која ќе го намали и подигне,  изјавил анонимниот пријател на Ким за медиумите.  

Датум на објава: понеделник, 12 март 2018 во 20:15
www.kanal5.com.mk
Обновено во: 10:23

коментари

остави коментар