Ако ве интересира цената на овој автобус, таа изнесува 2,5 милиони долари. Тој е вистински хотел на четири тркала. На кровот има хеликоптер и џакузи, а внатрешноста е нешто досега невидено. 

Датум на објава: понеделник, 12 март 2018 во 17:02
www.kanal5.com.mk
Обновено во: 17:09

коментари

остави коментар