Таа и нејзиниот избраник, актерот и продуцентот Себастијан Беар – Мекклард, во моментот се во среде пустина на романтично патување.

Набргу после брзата венчавка, парот отпатува на меден месец.

И наместо традиционалните сини бранови, кристално море, песочни плажи, Емили и Себастијан отпатуваа во луксузен ризорт кој се наоѓа во среде пустина.

Смело и оригинално, но и многу, многу скапо.

 

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on


Во хотелот во кој едно ноќевање чини околу 7000 евра, на гостите на располагање им е приватен базен, сауна, масажа, лековити бањи, но и скапоцен мир од љубопитната јавност.


 

Morning in the desert

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on


Освен песокот, кој го има во огромни количини, во близина нема ништо друго.

Инаку, Емили со години се смета за една од најатрактивните манекенки, а никогаш не била видена во машко друштво.


 

Prime cocktail time at #Amangiri #AmanResorts #AmanFoodie

A post shared by Amangiri (@amangiri) on


Во почетокот на февруари одеднаш го претстави својот избраник, за кого после неколку дена се омажи.Модната икона не му придаде многу значење на тој настан, бидејќи се венчаа во градската општина со двајца сведоци во целосно лежерно издание што ги збуни и воодушеви фановите ширум светот.

Датум на објава: понеделник, 12 март 2018 во 10:02
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар