Тие веќе десет години се обидувале да добијат дете , но залудно . Снаата како 17 годишна девојка поради тумор имала операција на вадење на матката , така што било неможно да има деца . Се обидувале да најдат сурогат мајка , но никако не успевале . К
онечно мајката на Коди Џонс се решила да им роди дете .

Снаата Кајла и синот Коди  објавија видео со нивната прва реакција на бременоста на бабата .

На 30 декември минатата година им се родил синот Крис Ален Џонс , кој е здраво бебе и ужива со својата мајка и баба. Мајката ја раскажува приказната со огромна благодарност кон својата свекрва. 

Датум на објава: недела, 11 март 2018 во 21:21
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар