Српскиот пејач покажа дека цела зима вредно вежбал и на инстаграм објави фотографија со која ги воодушеви девојките. ,, Кој сака сонце ?” , напиша Саша на објавата .

Инаку , Саша е во Египет на одмор со новата девојка , Зорана . 

 

Who loves the sun...!? ☀️😎

A post shared by Sasa Kovacevic (@sashakovacevic) on

Датум на објава: недела, 11 март 2018 во 11:36
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар