Бред решил да се посвети на здравиот живот , исхраната и медитациите . За Британскиот весник Сан изјавува дека сака да се смири по бурниот развод со Анџелина Џоли и да се потсети како изгледаше животот без брачни обврски .

Тој ги разочара неговите обожавателки од целиот свет со изјавата дека една година ќе се воздржи од секс или било какви односи .

Одлуката за целибат спаѓа во новите ,здрави навики на 54 – годишниот Бред , кој престанал да пие алкохол и изгледа многу поздраво и послабо.

Датум на објава: недела, 11 март 2018 во 10:22
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар