Педесет и едногодишниот милионер со новата тетоважа се пофали на фејсбук ,каде доби поделени коментари .

Екстравантниот милионер е познат во јавноста откако лани банката му ги заплени јахтите и недвижностите , како и акциите во голф клуб поради долг од 10,5 милиони евра.

Тој долгот го нарече мал и неважен . Тој е наследник на фармацевтска компанија , што ја поседува неговото семејство .

Познат е како зависник од теретани и тетоважи , а настапува и како ди – џеј. 

Датум на објава: недела, 11 март 2018 во 10:13
www.kanal5.com.mk
Обновено во: 19:53

коментари

остави коментар