Момчето , кое исто така е модел , е во болница во Лондон , откако непознат возрасен маж го нападнал од зад грб. Во исто време било нападнато уште едно 21 – годишно момче , кое е во полесна состојба .
Актерката и модел Харли за бруталниот напад објави на твитер. Полицијата се сомнева дека група мажи излегла од возило , еден ги избодел  со нож момчињата и потоа сите избегале.

Настанот се случил во четвртокот околу 21 часот , а полицијата се уште не привела никого.

Датум на објава: сабота, 10 март 2018 во 15:43
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар