Тори Спелинг исчезнала со едно од петте заеднички деца со Дин Мек Дермот. Тој се испаничил и повикал полиција , која го блокирала влезот на ординацијата , каде се лекува Тори .
Актерката , која тешко може да се препознае , е целосно запуштена и неодамна имала нервна криза.

Откако полицајците разговарале со актерката , позната по улогите во култините серии од 90 – тите , ја пуштиле дома . 

Датум на објава: петок, 09 март 2018 во 18:32
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар