Кога Џени лена застанала на сцената, изгледало како светот да запрел на неколку минути.
По само неколку секунди од песната ,Who's loving you,” сите членови од жирито го притиснале зелениот тастер, без ниту малку двоумење. 

Датум на објава: петок, 09 март 2018 во 17:57
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар