На ден откако беше одбележан Денот на жената – 8 март , северина на Инстаграм објави фотографија од честитката што најмногу и значи.

Северина ја објави сликата со честитката од нејзиниот шестгодишен син , Александар , на што доби бројни коментари од фановите.  

❤️ #volimstosevolimo #ljubavseljubavljuvraca #severina

A post shared by Severina Kojic (@severina) on

Датум на објава: петок, 09 март 2018 во 17:08
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар