Со своите 73 милиони следбеници на Инстаграм пејачката сподели фотографии на кои носи спортски градник и хеланки со впечатлив принт.

Датум на објава: петок, 09 март 2018 во 12:16
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар