Таа во кампања за пијалок ги покажа новите облини по уште една пластична операција за зголемување на задникот.

Вели дека вградила импланти за да има поубави облини .

Таа е мајка на дете со Роб Кардашијан , братот на Ким , со кого се разделени . 

Датум на објава: четврток, 08 март 2018 во 19:27
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар