Марија на нејзиниот Инстаграм споделила фотографија каде позира пред повеќе од 70 рала обувки.
Пејачката се пожалила дека и недостига простор.
-Не е болест се што боли. Наскоро ќе ги пакувам во шпорет“, напишала Шерифовиќ. 
 

Nije bolest sve sto boli... 🙈🙈🙈 #UskoroĆuIhPakovatiUSporet

A post shared by Marija Serifovic (@serifovic) on

Датум на објава: четврток, 08 март 2018 во 13:57
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар