Албанската актерка на забавата по доделувањето на наградите Оскар се појави во проѕирен , мрежест фустан што не сокриваше ништо .

Меѓу најпознатите Холивудски ѕвезди, актерката и пејачката  Блеона привлече внимание со фустанот што не сокриваше ништо .

Само мал дел од градите и беше прекриен со златни плочки , а се друго беше откриено на радост на папараците.

Инаку Блеона пред девет години се преселила во САД , каде ја гради кариерата . 

Датум на објава: вторник, 06 март 2018 во 21:22
www.kanal5.com.mk
Обновено во: 10:09

коментари

остави коментар