Колекцијата ,,Засекогаш мој “ ја објави на Твитер со одбрани песни за денот на вњубените. Во коментарите ,

фановите на Мишел напишале дека некоја од песните и не е за овој ден , но сепак повеќето го поздравуваат подарокот на поранешната прва дама на САД.


.

Датум на објава: среда, 14 февруари 2018 во 20:34
www.kanal5.com.mk
Обновено во: 09:45

коментари

остави коментар