Увидот, како што информира МВР, бил спроведен о периодот од 21 до 23 часото по претходно добиени сознанија дека на нелегален начин се организираат игри на среќа.
По документирање на случајот, ќе биде поднесен соодветен поднесок. 

Датум на објава: среда, 14 февруари 2018 во 12:12
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар