Поранешното момче на Кајли ,раперот  Тајга инсистира на ДНК анализа . Се сомнева дека тој е таткото , иако младата старлета пред девет месеци веќе била во врска со Тревис Скот.

Тајги вели дека иако била со актерот на интимен викенд во Бостон и на други јавни места , сепак Кајли била блиска и со него.

Раперот сака само да дознае дали е татко на девојчето , за да и обезбеди убав живот и да биде добар татко. 

Датум на објава: сабота, 10 февруари 2018 во 21:55
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар