Холивудската актерка Џенифер Анистор се смета за една од најфаталните дами во Холивуд, а причината е нејзиниот блескав изглед кој се чини одолева на стареењето.

Најголем доказ дека оваа убавица нема ништо коригирано на своето лице е најновата слика која Анистон ја сподели на социјалните мрежи.

Поранешната сопруга на Бред Пит објави фотографија од матурата, која датира од средината на осумдесеттите години на 20-тиот век.

Освен бујната коса, убавата Џен го покажа и сјајниот тен, а многумина изјавуваат дека актерката воопшто не се променила во изминатите 30 години.


 

Prom Night 💓 #nostalgic

A post shared by Jennifer Aniston (@jenniferanistononline) on

Датум на објава: петок, 09 февруари 2018 во 11:36
www.kanal5.com.mk
Обновено во: 11:51

коментари

остави коментар