Хиларија Болдвин објави дека 59 – годишниот Алек , со кого го чека четвртото дете , е успешно опериран . Тој бил на операција и му бил вграден вештачки колк. На фановите на Болдвин Хиларија им напиша дека нејзиниот сопруг се опоравува по тешката операција и дека е таа со него во болницата.

Таа го чека четвртото дете . Алек и ТВ водителката Хиларија се родители на четиригодишната Кармен , двогодишниот Рафаело и едногодишниот Леонардо .

Од бракот со Ким Бесинџер , Алек Болдвин има 21 годишна ќерка , која работи како манекенка.Датум на објава: четврток, 08 февруари 2018 во 21:13
www.kanal5.com.mk
Обновено во: 22:23

коментари

остави коментар