Атрактивната Анел е редовна учесничка во многу музички спотови . Нејзините облини се совршени, сметаат милиони мажи.

Иако Анел се обидува да се пробие во Холивуд како актерка, неодамна на своите фанови им се пофали дека веќе го снимила и првиот филм. Сепак Анел е најпозната како девојка со неверојатни облини, кои редовни ги покажува и истакнува на социјалните мрежи.

Датум на објава: сабота, 13 јануари 2018 во 11:17
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар