Тука пред се, се  мисли на Бела Хадид која застана пред објективот на фотографското дуо Мерт Аласан и Маркус Пигот, за да ги претстави последните трендови кај обувките на Giuseppe Zanotti.

“Кампањата претставува автентична енергија на брендот – модерна, сензуална и силна. И ние ја имаме Бела за втората сезона која го носи своето рокенрол однесување, што е и разиграно и заводливо. Целокупниот ефект е непремостлив, современ, привлекува внимание “, вели самиот Џузепе Заноти.Датум на објава: недела, 07 јануари 2018 во 11:40
www.kanal5.com.mk
Обновено во: 12:29

коментари

остави коментар