На оваа тема во вестите на Канал5 Ѓорги Томиќ разговараше со аналитичарот Марија Ристеска.

Целиот разговор погледнете го во видеото.


Датум на објава: четврток, 07 декември 2017 во 17:42
Ѓорѓи Томиќ
Обновено во: 18:33

коментари

остави коментар