Режимот на сообраќај ќе трае до завршување на градежните работи, соопшти Диспечерскиот центар на ЈП „Македонија пат“. /МИА

Датум на објава: четврток, 07 декември 2017 во 16:10
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар