Популарната Рада во досега најжешкото издание се појави на социјалните мрежи. Пејачката која скоро секогаш игра на картата на својот сексапил и провокација, но  сега се надмина себе си.

Рада за потребите на својот нов спот влезе во супер провокативен костим за капење кој ги истакна сите нејзини адути.
За само еден час фотките на Рада добија повеќе од 9000 лајкови. 

Датум на објава: четврток, 07 декември 2017 во 09:54
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар