Новите секси фотографии на популарната русокоса ги воодушевија  нејзините фанови на социјалните мрежи.

50 годишната Памела  за потребите на новата фотосесија позираше во светло розова , црна и сива секси долна облека.

Според фотките може да се забележи дека Памела е како виното што постара тоа по секси и по атрактивна.

Датум на објава: четврток, 07 декември 2017 во 09:26
www.kanal5.com.mk
Обновено во: 12:56

коментари

остави коментар