Откако судот ја осуди зашто со два бокса му ја скинала усната и го повредила сопругот , кауцијата за да излезе од затовр ја платил ссвекорот .

30 – годишната холивудска актерка веднаш поднела барање за развод , како и заедничко старателство за нивниот едноигодишен син Џози.

Како датум за развод го навела 24 ноември , ден пред да го претепа сопругот .

Дорси навел дека познатата актерка била пијана и оти му нанела тешки повреди . 
Датум на објава: среда, 06 декември 2017 во 22:28
www.kanal5.com.mk
Обновено во: 09:28

коментари

остави коментар