50 годишниот Џанлука, кој се прослави со необичниот стил на живот  овие студени денови во Европа ги минува во сончевото Мајами на плажа. Секако контроверзниот милионер секогаш е во друштво на многу помлади девојки. Џанлука сега е „фатен“ во друштво на бразилската манекенка Јулија Переира. 

Датум на објава: среда, 06 декември 2017 во 10:07
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар