Атрактивната Едина откако го напушти кошаркарскиот терен одлучи да влезе во светот на фитнесот и многу брзо стигна до забележителен успех.

Едина  како единствена претставничка од Македонија на Светското првенство во Франција кое се одржа од 1 до 4 декември во градот Бијаритс го освои одличното 12 место . 

Датум на објава: вторник, 05 декември 2017 во 09:39
www.kanal5.com.mk
Обновено во: 12:01

коментари

остави коментар