Таа била во посета кај својот долгогодишен пријател и стилист , Душан Лазиќ , кој ја подготвуваше за настап . Цеца одбрала црвен фустан со длабоко деколте . Затоа шминкерот морал да се потруди и да и ги нашминка и градите  .

Покрај сликата на Цеца додека и ги шминкаат градите и телото , на социјалните мрежи излегоа бројни коментари .


 

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

A post shared by CECA (@craznatovic_official) on

Датум на објава: понеделник, 04 декември 2017 во 20:42
www.kanal5.com.mk
Обновено во: 12:04

коментари

остави коментар