Секси манекенката со раскошни облини Емили Ратајковски е новата во низа на познати дами кои се разголија за Адвент календарот на  „Лав “ магазинот.
Креативниот тим од популарниот магазин одлучи атрактивната Емили облечена во  секси долна облека да се тркала на маса во шпагети и маслинов зејтин.

Датум на објава: понеделник, 04 декември 2017 во 10:04
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар