Девојка која работи како фото модел си го истетовирала едното око во виолетова боја. Но поради тоа што бојата била неквалитетна таа добила инфекција на окото. Вo еден момент девојката изгледала како да има виолетови солзи.

Model who started crying purple tears may get eye removed after tattoo went bad

Девојката најверојатно ќе го изгуби видот на едното око поради тоа што инфекцијата го зафатила целото око и докторите немаат друг избор.

Model who started crying purple tears may get eye removed after tattoo went bad

Поради овој инцидент девојката сега им сугерира на своите следбеници на социјалните мрежи да внимаваат што прават во својот живот и каде се се тетовираат.

Погледнете како изгледа окото на девојката по тетовирањето.

Model who started crying purple tears may get eye removed after tattoo went bad

Датум на објава: недела, 03 декември 2017 во 22:20
www.kanal5.com.mk
Обновено во: 12:53

коментари

остави коментар