Имено, пред камерите и се придружи Јутуб ѕвездата Џејков Стриклинг кој се обидувал да изведе “интересен“ трик.

Тој во шише Кока кола се обидел да внесе течен азот, кој во комбинација со течноста, прави шишето да одлета во воздух со неверојатна брзина.

На снимката се гледа како Белинг се обидува да му помогне во изведувањето на експериментот, а потоа и како шишето со неверојатна брзина прелетува покрај нејзината глава и се крши од гранка од дрво.

„Ти реков дека ова ќе биде најдобриот телевизиски пренос некогаш направен“ – изјавил Стриклинг.

„Не слушам ништо на десното уво“ – одговорила Белинг.

Погледнете како тоа изгледало.
Датум на објава: недела, 03 декември 2017 во 15:24
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар