Иако, прво сите оставале пофални коментари, некои забележал еден детаљ, поради кои сите почнале да ја исмеваат манекенката.

Анастасија на својот профил објавила фотографија од јахта, на која носи минијатурно портокалово бикини.

И додека многумина беа воодушевени од нејзиното витко и затегнато тело, останатите почнаа да ги исмеваат нејзините големи стапала.

 

Обстановочка по кайфу))))

A post shared by Reshetova Anastasia (@volkonskaya.reshetova) on


Дваесет и едногодишната мисица не обрна внимание на навредите кои ги упатија на сметка на нејзиниот физички изглед.


 

Король вечеринки, безусловно)))

A post shared by Reshetova Anastasia (@volkonskaya.reshetova) on


Тоа што манекенките имаат големи стапала не е нешто невообичаено, посебно ако се земе во предвит дека некои од нив се повисоки од 180 сантиметри. Кендл Џенер носи број 41, Џиџи Хадид 39, а Наоми Кемпбел 40.

Датум на објава: сабота, 02 декември 2017 во 16:17
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар