Сега со својот  необичен моден стил за на плажа.

Американската ѕвезда остана верна на својот ексцентричен моден стил дури и кога станува збор за уживање на плажа.

Леди Гага сончевиот ден ги искористи за опуштање на плажа во Мајами во сребрено танга бикини. Популарната пејачка фотографиите од  кратката фото сесија во секси бикини веднаш ги објави на својот Инстаграм профил.

Коментарите на нејзините фанови беа поделени. Тие најверните сметаат дека тоа е уште едно извонредно издание, додека повеќето сметаат дека Гага претерала, и дека овде нема ништо привлечно и убаво.

Датум на објава: петок, 01 декември 2017 во 12:57
www.kanal5.com.mk
Обновено во: 12:58

коментари

остави коментар