Сексапилната перуанска ТВ водителка Аида Мартинез го одржа дадениот збор, дека ако Перу избори пласман на Светското фудбалско првенство во Русија во 2018 година таа ќе се соблече гола.

Перу е  на Мундијалот во Русија по триумфот над Нов Зеланд во баражот и по прв пат по 36 години повторно ќе биде дел од најважната фудбалска смотра на светот а убавата Аида се соблече гола. 

 

Датум на објава: петок, 01 декември 2017 во 10:58
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар