Обожавателите на популарниот актер  жалат што некогашниот заводник со пластичните операции и пороци драстично го променил својот изглед. Според нив , за жал овие промени се непоправливи.


Miki Rurki

Актерот е сликан во Рим. Дури и неговите најголеми фанови  тешко го препознале некогаш најубавиот актер во Холивуд, кој денеска изгледа  вака. 

Glumac obožava tetovaže

Датум на објава: петок, 01 декември 2017 во 09:41
www.kanal5.com.mk
Обновено во: 12:58

коментари

остави коментар