Микс од лани е во сериозна врска со Клое Грин , која смета дека најсекси затвореникот не е со неа поради парите , туку дека ја сака. Микс , откако беше прогласен за најсекси затвореник на светот , се разведе и стана дечко на богатата насленичка на ,,Топшоп” .

Нејзиното семејство особено е против оваа врска , но Клое вели дека има сериозни планови со Џереми.

Таа е на глас како разгалено татино девојче и наследника на 3,8 милијарди фунти .

Клое не штеди на својот дечко . Ексклузивни патувања и забави се дел од нивното секојдневие , на што Џереми вели дека никогаш не бил посреќен. 

Датум на објава: четврток, 30 ноември 2017 во 19:03
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар