Но, популарната Џеј Кеј ако се погледнат добро нејзините фотографии , според медиумите е и мајстор за фотошоп.

 

👀 @zigman_official

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on


Атрактивната пејачка  малку ја нарушила совршената става и има проблем со облините. Поради ова Карлеуша фотографиите кои ги објавува на својот профил на Инстаграм мора да ги  обработи, да си ги смали бутките, да ги симне „спојлерите“ од струкот, да го брише салото под пазувите, ...

Датум на објава: четврток, 30 ноември 2017 во 09:36
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар