Сега атрактивната старлета објави фотка на која е гола а телото и е покриено само со светкав прав.

Ким дефинитивно знае како да заработува неверојатно суми на пари на своите производи кои верувале или не ги продава и пред да се пуштат во продажба.

Старлетата  најави излегување на уште еден свој производ  од колекцијата на козметика.
Станува збор за глитер во разни нијанси, кој се става на телото и тоа изгледа привлечно на секоја жена.

Ким секако одлично знаеше како да го изрекламира новиот производ, па реши да се слика гола покриена само со светкав прав во сребрена и златна боја.
Со оваа фотка Ким повторно предизвика вистински хаос на интернет. 

 

Ultralight Beams highlighters & glosses launching Dec 1st on KKWBEAUTY.COM 📸 @marcelocantuphoto

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Датум на објава: среда, 29 ноември 2017 во 09:51
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар