Српската естрада скоро редовно е проследена од скандали, неочекувани фотки...Овие слики се пример дека во емисија не се гостува во неприкладна гардероба, супер кратко здолниште, тесен фустан...

Српските пејачки каде и да се појават се во центарот на вниманието на фотографите. Во галеријата погледнете во какви се пози се „фатени“ пејачките Каја, Рада Манојловиќ, Инди, Јелена Костов и Александра Пријовиќ.  

Датум на објава: среда, 29 ноември 2017 во 09:35
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар