Нејзиниот нов дом има река во дворот и магичен поглед на Холивуд.

За вилата со седум спални соби и дури девет бањи на плац од 2,75 ари убавата Ева морала да плати цели 14 милиони долари. Во близина на вилата Ева на располагање има и една мала камена куќичка, подрум со вино , рајски поглед, река , езеро....   

Датум на објава: вторник, 28 ноември 2017 во 12:26
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар