Убавата актерка и лидерот на бендот 2Колдплеј“ во последно време се почесто може да се видат заедно.

Дакота беше во првите редови на концертот на Крис и Колдплеј во Аргентина, посебен сомнеж предизвика нивната романтична вечера во еден познат ресторан во Лос Анџелес.

Иако сите се уверени дека меѓу актерката и музичарот има нешто многу повеќе од пријателство, засега ниту Дакота ниту Крис ги потврдуваат или демантираат информациите на медиумите за нивната врска. 


Датум на објава: недела, 26 ноември 2017 во 21:54
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар