18 годишниот Александар за време на својот настап заврши во рацете на една од членките на жирито, популарната Јелена Карлеуша.

По редовните и нормални настапи на кандидатите во ова музичко шоу дојде редот и на нашиот Александар. За време на својата изведба младиот велешанец и пријде на Карлеуша и почна да игра со неа., поточно да „џуска“.

Во тој момент неочекувано за сите Карлеуша дојде на идеја да го подигне во раце Александар и да игра и пее со него. 

Датум на објава: недела, 26 ноември 2017 во 17:23
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар